Cole: Wszyscy gracze ofensywni wnoszą ogromną jakość do zespołu
Cole: Wszyscy gracze ofensywni wnoszą ogromną jakość do zespołu

Cole: Wszyscy gracze ofensywni wnoszą ogromną jakość do zespołu

Dzięki dobrej formie zawodników ofensywnych Frank Lampard ma lekki zawrót głowy. Z dobrej strony pokazał się zarówno Timo Werner, który strzelił dwie bramki, ale też będący wszędzie i zostawiający na boisku serce Tammy Abraham.

Były zawodnik Chelsea, Joe Cole w pomeczowym studiu stacji BT Sports wypowiedział się na temat przebiegu meczu. Anglik uważa, że ofensywni gracze Chelsea pokazali się z dobrej strony i Frank będzie miał niemały problem przy ustalaniu podstawowej jedenastki na kolejne spotkanie.

– To może być coś, nad czym Frank musi się zastanowić. Wszyscy gracze ofensywni wnoszą ogromną jakość do gry i robią różnicę. Trzeba też pochwalić pomocników – bardzo sprawnie wprowadzają oni piłkę w niebezpieczne strefy rywala. Natomiast jeśli chodzi o pozycję napastnika, to Tammy dał dzisiaj trenerowi sygnał, że jest głodny bramek.

– Cały czas próbował swoich sił i jego ruchy były bardzo dobre. Nie udało mu się strzelić bramki w pierwszej połowie, jednak jego ustawianie się przynosi efekty – wyglądało to na łatwego gola, jednak ciężko na niego zapracował.

– To był niczym nie wyróżniający się mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jeśli masz możliwość wygrania spotkania małym nakładem sił, bo jesteś w trakcie kilku rozgrywek – to to robisz. Chelsea bardzo spokojnie przenosiła ciężar gry i miała wszystko pod kontrolą.

źródło: london football news

O autorze

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW