Holveck: Zawodnik meczu? Sędzia
Holveck: Zawodnik meczu? Sędzia

Holveck: Zawodnik meczu? Sędzia

Dwa rzuty karne, czerwona kartka. Chelsea wczoraj wykorzystała pierwszą połowę do zabicia meczu.

Jak zawsze po takich decyzjach pojawi się ktoś, kto może je kwestionować. Swoje zdanie nt. meczu przedstawił nam Prezydent Rennes, Nicolas Holveck.

– Jestem dumny z naszego trenera. Oprócz wyniku, gra była bardzo dobra.

– Ale jest zawód i frustracja. Zawodnikiem meczu został sędzia.

– Chciałbym żeby wytłumaczył mi jak wygląda zagrywanie ręką w polu karnym. Jeżeli dotknięcie Dalberta to ręka, a piłka wcześniej odbija się od jego stopy, to co wtedy z ręką Zoumy? VAR działał tylko na nasze zagrania ręką.

– I jeszcze dostaliśmy za to drugą żółtą kartkę. Możemy być zdenerwowani, nawet więcej niż zdenerwowani. Rezultat został wypaczony przez sędziego.

– Mecz został zabity przy 2-0. Nasz bramkarz nie miał szans na obronę. Została nam przypięta łatka „świeżaków” i ciężko nam się z tym pogodzić.

– Będziemy jeszcze wiele rozmów o arbitrze tego spotkania. Nawet angielskie media są jednomyślne. Mówią, że to mały skandal. Ciężko będzie o sen w tym momencie.

Trener naszych ostatnich rywali uważa bardzo podobnie.

– Nie wiem dlaczego podjął taką decyzję. Kiedy dajesz drugą żółtą kartkę za takie coś to zabijasz mecz. Totalne nieporozumienie.

– Czemu sprawdzamy na monitorach VARu tą sytuacje, a ręki Zoumy już nie? Coś tutaj nie gra, ale nie chce wchodzić na pole teorii spiskowych.

– To był punkt zwrotny w meczu. Grało nam się jeszcze trudniej przeciwko drużynie, która ma jakość na każdej jednej pozycji.

– Moi gracze byli znakomici w ostatnich 20 minutach. Presowali, chcieli strzelić gola. Jest mi smutno z powodu jak moi piłkarze zostali potraktowani.

5 groszy dorzucił Rio Ferdinand.

– To absolutna hańba. Ten dzieciak nie zablokował piłki specjalnie. Sędzia widział to na ekranie, a pomimo tego podtrzymał decyzję. Jestem zdumiony.

Źródło: Daily Mail

 

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW