Świetny gest Mendy'ego dla kolegi z reprezentacji - Chelsea24News
Świetny gest Mendy’ego dla kolegi z reprezentacji
Świetny gest Mendy’ego dla kolegi z reprezentacji

Świetny gest Mendy’ego dla kolegi z reprezentacji

Pomimo niewielkiej ilości spotkań, Edouard Mendy stał się ulubieńcem fanów. Do tej pory nie stracił bramki w Premier League czy też Lidze Mistrzów i bez wątpienia wygryzł Kepę  podstawowej jedenastki.

Gdy Mendy odszedł z Rennes, w klubie pojawiła się ogromna luka, którą klub musiał jak najszybciej wypełnić. Padło na Alfreda Gomisa, grającego wówczas dla Dijon. Obaj panowie znają się bardzo, bowiem razem jeździli na zgrupowania reprezentacji Senegalu.

Według L’Equipe, obaj bramkarze znają się tak dobrze, że gdy Mendy odchodził do Anglii, przed transferem zaproponował zarządowi Rennes właśnie Gomisa, aby ten był jego zastępstwem.

Takie sytuacje to rzadkość w świecie futbolu, ale pokazuje, jak można rozstać się z klubem w dobrych relacjach, a także jak miłą osobą jest Mendy.

Źródło: L’Equipe

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW