Deschamps: Zouma jest w bardzo dobrej formie
Deschamps: Zouma jest w bardzo dobrej formie

Deschamps: Zouma jest w bardzo dobrej formie

Kurt Zouma początek sezonu 2020/21 na pewno może zaliczyć do udanych, Francuz wystąpił już w dwunastu spotkaniach w barwach The Blues i wygląda na to, że to on będzie tworzył parę stoperów Chelsea, wraz z Thiago Silvą.

Dobrą formę 26-latka zauważył i docenił selekcjoner reprezentacji Francji, Didier Deschamps, który zdecydował się powołać Kurta na listopadowe zgrupowanie, m.in. kosztem Dayota Upamecano. Swoją decyzję wyjaśnił pokrótce podczas konferencji.

– W naszej kadrze istnieje spora konkurencja, również na pozycji, na której wystepuje Dayot Upamecano, który ostatnio znajduje się w nieco gorszej formie. Zdaję sobie sprawę, że to jest młody zawodnik, który będzie dążył do tego, aby stale się poprawiać, ma ogromny potencjał.

– Konkurencja w naszym zespole jest duża, czego właśnie doświadczył Upamecano. Tym razem zdecydowałem się powołać Kurta Zoume, który znajduje się w bardzo dobrej formie w Chelsea, zasłużył na to. Drzwi do reprezentacji nie są zamknięte dla nikogo, staram się dokonywać wyborów, które będą najlepsze dla drużyny.

Źródło: BeSoccer

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW