Do szabli! Chelsea gości Sheffield United na Stamford Bridge - Premier League [zapowiedź] - Chelsea24News
Do szabli! Chelsea gości Sheffield United na Stamford Bridge – Premier League [zapowiedź]
Do szabli! Chelsea gości Sheffield United na Stamford Bridge – Premier League [zapowiedź]

Do szabli! Chelsea gości Sheffield United na Stamford Bridge – Premier League [zapowiedź]

Przed nami zacięta walka o trzy punkty. Na Stamford Bridge Chelsea będzie chciała udowodnić, że ostatnie zwycięstwa to nie kwestia przypadku, a efekt ciężkiej pracy. W poprzednim sezonie The Blues w starciu z Szablami zdobyli zaledwie punkt. Czy obecna kampania zaowocuje w lepsze rezultaty?

Mecz z Rennes nic nie zmienił. Chelsa zachowała po raz kolejny czyste konto oraz zgromadziła trzy punkty. Ze składu na jakiś czas z powodu koronawirusa wypadł Havertz. Kontuzjowani natomiast są Pullisic i Gilmour. Z konferencji prasowej dowiedzieliśmy się natomiast, że chwilę oddechu prawdopodobnie dostanie Timo Werner.

  • 5 ostatnich spotkań Chelsea to 5 czystych kont.
  • Zarówno w ostatnich 5 starciach Chelsea jak i Sheffield padało conajmniej 2 bramki.

Zardzewiały oręż

Tak określić można obecne wyniki zespołu prowadzonego przez Chrisa Wildera. Oczywiśćie wiadome było to, że wynik w poprzedniej kampani był ponad stany. Już w tamtym czasie było wiadome jedno, sezon 2020/2021 to będzie zupełnie inna para kaloszy. Nikt jednak nie przewidywał, że Sheffield United tak szybko zagości w strefie spadkowej. Po za zmianą między słupkami, Szable przestały być skuteczne pod bramką rywali. Stąd też, często przegrywają różnicą jednej bramki. Ze względu na przepisy na boisku nie zobaczymy Ampadu. Kontuzjowani natomiast są Fleck, Mousset oraz O’Connell.

  • Po 7 kolejkach Sheffield ma zaledwie 1 punkt.

Statystyki są przeciw Szablom. Dobrze wiemy jak to w życiu bywa serie lubią się kończyć. Nie sądzę jednak, by był to już czas na spadek formy i potknięcie się Londyńczyków. Szczególnie po wypowiedzi Bashama, który nieśmiało mówi o tym, że ich celem jest chociażby remis. Myślę, że Chelsea wygra to spotkanie 3:1.

Pierwszy gwizdek o 18:30

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od lat 14. Na tym portalu moja działko to w znacznej mierze zapowiedzi. Poza samym pisaniem interesuje się retoryką oraz montażem wideo.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW