Ziyech: Czuję się komfortowo w zespole - Chelsea24News
Ziyech: Czuję się komfortowo w zespole
Ziyech: Czuję się komfortowo w zespole

Ziyech: Czuję się komfortowo w zespole

Magik. Tak chyba można podsumować ostatnie kilka spotkań w wykonaniu Marokańczyka. Hakim jest wszędzie i dalej zachwyca kibiców swoją grą. Jego partnerzy w każdym spotkaniu otrzymują dopieszczone i niekonwencjonalne zagrania, które otwierają drogę do bramki.

Sam zawodnik udzielił po meczu krótkiego wywiadu. Zawodnik odpowiadał na pytania w sposób „arogancki”, co fanom przypominało wywiady pomeczowe Edena Hazarda.

– Wiedzieliśmy, że są groźni ze stałych fragmentów gry, źle zaczęliśmy to spotkanie. Koniec konców to my wygraliśmy, strzelając wiele bramek. Byliśmy zdecydowanie lepsi i to mnie bardzo cieszy.

– Zawsze przed podaniem patrzę, jak ustawieni są koledzy na boisku. Czasem pierwszy kontakt wzrokowy w zupełności wystarcza – dziś to dało mi dwie asysty.

– Pierwsza bramka? Widziałem jak Mateo wybiega na wolną pozycję, postanowiłem zaryzykować. Czasem musisz zagrać taką piłkę i zobaczyć co się wydarzy. Obrońcy często nie wiedzą, co zrobić w takiej sytuacji.

– To był mój pierwszy przerzut w tym meczu i padła z tego bramka, więc jestem zadowolony. Nie boję się zagrywać niekonwencjonalnych podań, czuję się w drużynie komfortowo i wiem, że się rozumiemy.

– Jestem bardzo zadowolony z pobytu w drużynie, być może dlatego tak dobrze mi idzie.

źródło: BT Sport

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW