Inter powróci po Oliviera Giroud - Chelsea24News
Inter powróci po Oliviera Giroud
Inter powróci po Oliviera Giroud

Inter powróci po Oliviera Giroud

Jak wszyscy wiemy, Francuz nie otrzymuje w tym sezonie zbyt wielu szans na grę. Jest spowodowane oczywiście innymi napastnikami z którymi musi się mierzyć.

Bez wątpienia 34-latek jest sfrustrowany brakiem gry, a jedyne co może robić to po prostu ciężko pracować w Cobham. Pomimo takiej sytuacji, Frank Lampard wypowiedział się na temat profesjonalizmu Oliviera.

– Muszę odpowiadać na trudne pytania, kiedy wybieram skład. Mam świetnych, profesjonalnych piłkarzy i Oli jest bez wątpienia jednym z nich.

Jednak w najbliższym czasie, sytuacja może ulec zmianie. Końcem sezonu wygasa kontrakt z Chelsea, który został przedłużony w kwietniu. To otwiera drzwi, na znalezienie nowego klubu, w którym Giroud będzie mógł regularnie grać. Zwolennikiem Francuza bez wątpienia jest Inter wraz z Antonio Conte na czele.

W gronie zainteresowań Interu znajdują się również Marcos Alonso, Emerson czy Arkadiusz Milik. Obaj napastnicy mieliby być alternatywami dla Romelu Lukaku oraz Lautaro Martineza.

Włoski klub będzie w stanie zaoferować Olivierovi 3-letnią umowę, a sam zawodnik miałby przejść za darmo tuż po wygaśnięciu kontraktu.

Źródło: Tuttosport, Footbal Italia

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW