Inter powróci po Oliviera Giroud - Chelsea24News
Inter powróci po Oliviera Giroud
Inter powróci po Oliviera Giroud

Inter powróci po Oliviera Giroud

Jak wszyscy wiemy, Francuz nie otrzymuje w tym sezonie zbyt wielu szans na grę. Jest spowodowane oczywiście innymi napastnikami z którymi musi się mierzyć.

Bez wątpienia 34-latek jest sfrustrowany brakiem gry, a jedyne co może robić to po prostu ciężko pracować w Cobham. Pomimo takiej sytuacji, Frank Lampard wypowiedział się na temat profesjonalizmu Oliviera.

– Muszę odpowiadać na trudne pytania, kiedy wybieram skład. Mam świetnych, profesjonalnych piłkarzy i Oli jest bez wątpienia jednym z nich.

Jednak w najbliższym czasie, sytuacja może ulec zmianie. Końcem sezonu wygasa kontrakt z Chelsea, który został przedłużony w kwietniu. To otwiera drzwi, na znalezienie nowego klubu, w którym Giroud będzie mógł regularnie grać. Zwolennikiem Francuza bez wątpienia jest Inter wraz z Antonio Conte na czele.

W gronie zainteresowań Interu znajdują się również Marcos Alonso, Emerson czy Arkadiusz Milik. Obaj napastnicy mieliby być alternatywami dla Romelu Lukaku oraz Lautaro Martineza.

Włoski klub będzie w stanie zaoferować Olivierovi 3-letnią umowę, a sam zawodnik miałby przejść za darmo tuż po wygaśnięciu kontraktu.

Źródło: Tuttosport, Footbal Italia

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od 2012 roku. Wierny fan wielkiego Franka Lamparda oraz perełek z akademii. Fan całej Premier League oraz Realu Madryt. Uczeń klasy maturalnej w liceum.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW