Jak wygląda sytuacja z kontuzjami w Chelsea?
Jak wygląda sytuacja z kontuzjami w Chelsea?

Jak wygląda sytuacja z kontuzjami w Chelsea?

W ciągu ostatnich kilku spotkań, niektórzy zawodnicy byli niedostępni dla Franka Lamparda. Nadchodzi przerwa reprezentacyjna, więc trener Chelsea liczy, że gdy piłkarze wrócą już do klubu, będą w 100% gotowi do gry.

Christian Pulisic

Kiedy wydawało się, że Amerykanin jest już w pełni zdrowy, nabawił się kolejnego uraz na rozgrzewce przed meczem z Burnley. O sytuacji 21-latka, wypowiedział się Frank Lampard.

– Pulisic nie jest zdolny do gry, nadal odczuwa ból w ścięgnie udowym. Nie trenuje w tym momencie. Próbował trenować na niskim obciążeniu w środku tygodnia, jednak odczuwał dyskomfort. Musimy się zastanowić i wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Kai Havertz

W ostatnich dniach dowiedzieliśmy się o pozytywnym wyniku Havertza na obecność COVID-19, przez co Niemiec przebywa na kwarantannie. Jeżeli po przerwie reprezentacyjnej Kai otrzyma wynik negatywny, będzie mógł wrócić na boisko.

– Jest odizolowany w domu. Gdy z nim rozmawiałem był zawiedziony, ponieważ cały czas chce grać. Wystąpiły u niego niewielkie objawy, lecz wszystko jest w porządku.

Kepa Arrizabalaga

Kepa jest już najprawdopodobniej zdrowy i miał być dostępny na mecz z Sheffield. Nie znalazł się jednak w jedenastce meczowej na to spotkanie.

– Kepa już wyzdrowiał. Czuje jeszcze niewielki ból, ale jest z nami w składzie.

Billy Gilmour

Billy powrócił już po kontuzji kolana i w pełni trenuje z zespołem.

– Billy pracuje bardzo dobrze. Jest prawdopodobnie trzy lub cztery tygodnie od powrotu.

Źródło: Football London

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW