John Williams: Serhou Guirassy odrzucił ofertę Chelsea - Chelsea24News
John Williams: Serhou Guirassy odrzucił ofertę Chelsea
John Williams: Serhou Guirassy odrzucił ofertę Chelsea

John Williams: Serhou Guirassy odrzucił ofertę Chelsea

Dyrektor sportowy Amiens, John Williams wyjawił, że obecny napastnik Rennes odrzucił ofertę Chelsea podczas letniego okienka transferowego.

Po dobrym sezonie w Amiens, Guirassy łączony był z kilkoma angielskimi klubami. Faworytami do pozyskania zawodnika byli West Ham, Tottenham oraz Crystal Palace. Do transferu finalnie nie doszło, a 24-latek opuścił Amiens na rzecz Rennes.

W ubiegłym tygodniu Rennes mierzyło się z Chelsea w Lidze Mistrzów, a dyrektor sportowy Amiens, wyjawił kilka ciekawych informacji.

– Serhou odrzucił ofertę Chelsea podczas ostatniego okienka. Musiał podjąć sportową decyzję, kiedy mógł zarabiać pieniądze z londyńskim zespołem.

– Chciał kontynuować karierę w klubie, gdzie miałby pewność gry na boisku, a nie jak w Kolonii, gdzie był zmiennikiem.

Gdy do klubu dołączył Werner, Abraham gra z meczu na mecz coraz lepiej, a dodatkowo jest jeszcze Olivier Giroud, bez wątpienia Guirassy nie miałby wielu minut spędzonych na boisku.

Źródło: Le Parisien

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW