Tim Cahill: To był po prostu "Ziyech Show" - Chelsea24News
Tim Cahill: To był po prostu „Ziyech Show”
Tim Cahill: To był po prostu „Ziyech Show”

Tim Cahill: To był po prostu „Ziyech Show”

Po ostatnich meczach pochwały w kierunku Hakima Ziyecha nie milkną.

W sobotnim spotkaniu z Sheffield, Marokańczyk popisał się dwoma asystami, a mecz zakończył się wynikiem 4-1. Bez wątpienia, 27-latek po raz kolejny był jednym z najlepszych na boisku.

Tim Cahill określił ten występ jako „Ziyech Show”.

– To był Ziyech show. On był dzisiaj niesamowity. Pokazał swoją wizję oraz jak łatwo może stworzyć szansę kolegom z drużyny. Jest świetny, a fantastyczne sytuacje wykreował swoją lewą nogą.

– Teraz widać, dlaczego jest piłkarzem klasy światowej i dlaczego gra w Chelsea. Potrafi strzelać bramki oraz asystować kolegom. Zawsze jest z przodu, więc inny wiedzą, że mogą do niego zagrać, bo on tam będzie.

– Jestem pod wrażeniem jego gry i na pewno zobaczymy jeszcze nie raz zobaczymy jego magię na boisku. Będzie się starał próbować podawać i zdobywać kolejne asysty.

Źródło: Team Talk

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW