Billy Gilmour zdeterminowany do gry dla Chelsea - Chelsea24News
Billy Gilmour zdeterminowany do gry dla Chelsea
Billy Gilmour zdeterminowany do gry dla Chelsea

Billy Gilmour zdeterminowany do gry dla Chelsea

Jednym z kontuzjowanych zawodników Chelsea jest szkocki talent, Billy Gilmour. Nastolatek nabawił się urazu już jakiś czas temu, lecz od tygodnia trenuje z pierwszą drużyną.

Billy ma nadzieję, że do czasu zakończenia przerwy reprezentacyjnej, wróci do klubu w pełni sił i będzie ważną częścią układanki Franka Lamparda.

– Nie mogę się doczekać. Mam nadzieję, że gdy wrócę po przerwie na reprezentacje, będę w pełni zdrowy i zaczną występować w meczach i pomagać drużynie.

Billy w podcaście Four Lads Had a Dream opowiedział także o kontuzji, która nęka go zanim jeszcze dołączył do Chelsea.

– Od Vicotry Shield (turniej dla drużyn do lat 16) w 2016 roku, wokół kolana mam owiniętą taśmę. Zawsze czułem, że coś jest z nim nie tak. Gdy dołączyłem do Chelsea, miałem z nim problem pod koniec sezonu.

– Podczas meczu z Crystal Palace poczułem coś w kolanie w pierwszej połowie. Adrenalina pomogła mi znieczulić ból, ale wiedziałem, że to coś poważnego.

Szkotowi podczas treningu pomagają również koledzy z zespołu.

– Gdy przychodzę na treningi, drużyna stara się, abym nie myślał o kontuzji i rozmawiamy o innych rzeczach. Zawsze byłem szczęśliwy, koledzy byli dla mnie bardzo dobrzy kiedy mnie widzieli, rozmawialiśmy o futbolu i innych rzeczach.

Źródło: The Chelsea Chronicle, Four Lads Had a Dream

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od 2012 roku. Wierny fan wielkiego Franka Lamparda oraz perełek z akademii. Fan całej Premier League oraz Realu Madryt. Uczeń klasy maturalnej w liceum.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW