Decyzja Joachima Lowa w sprawie Timo Wernera i Antonio Rudigera - Chelsea24News
Decyzja Joachima Lowa w sprawie Timo Wernera i Antonio Rudigera
Decyzja Joachima Lowa w sprawie Timo Wernera i Antonio Rudigera

Decyzja Joachima Lowa w sprawie Timo Wernera i Antonio Rudigera

Już za chwilę czekają nas kolejne mecze reprezentacyjne. Zespoły rozegrają dwa mecze w Lidze Narodów oraz jeden towarzyski.

Podczas gdy Kai Havertz nie został powołany z powodu otrzymania pozytywnego wyniku na COVID-19, jego koledzy z klubu spotkają się na zgrupowaniu.

Menadżer reprezentacji Niemiec potwierdził, że w towarzyskim meczu przeciwko Czechom w pierwszym składzie wyjdzie Antonio Rudiger.

– Antonio Rudiger, Julian Brandt oraz Robin Koch wyjdą w pierwszym składzie.

Dodatkowo trener zdecydował, że kilku kluczowych zawodników dołączy dopiero po towarzyskim meczu, aby mieli chwilę na odpoczynek. Wśród nich znajduje się Timo Werner.

– Podjęliśmy decyzję, wobec której kilku piłkarzy, którzy rozegrali w ostatnim czasie dużą ilość spotkań w klubie nie pojawią się przed czwartkiem na zgrupowaniu, aby mieli chwilę odpoczynek i regenerację.

Można powiedzieć, że dla Chelsea jest to idealne rozwiązanie. Werner, który od ostatniej przerwy na reprezentacje rozegrał wszystkie mecze dostanie kilka dni na odpoczynek. Natomiast jeśli chodzi o Rudigera, ten mecz powinien mu pomóc po tym, jak po dołączeniu do klubu Thiago Silvy, Niemiec praktycznie nie podnosi się z ławki.

Źródło: DFB

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od 2012 roku. Wierny fan wielkiego Franka Lamparda oraz perełek z akademii. Fan całej Premier League oraz Realu Madryt. Uczeń klasy maturalnej w liceum.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW