Decyzja Joachima Lowa w sprawie Timo Wernera i Antonio Rudigera - Chelsea24News
Decyzja Joachima Lowa w sprawie Timo Wernera i Antonio Rudigera
Decyzja Joachima Lowa w sprawie Timo Wernera i Antonio Rudigera

Decyzja Joachima Lowa w sprawie Timo Wernera i Antonio Rudigera

Już za chwilę czekają nas kolejne mecze reprezentacyjne. Zespoły rozegrają dwa mecze w Lidze Narodów oraz jeden towarzyski.

Podczas gdy Kai Havertz nie został powołany z powodu otrzymania pozytywnego wyniku na COVID-19, jego koledzy z klubu spotkają się na zgrupowaniu.

Menadżer reprezentacji Niemiec potwierdził, że w towarzyskim meczu przeciwko Czechom w pierwszym składzie wyjdzie Antonio Rudiger.

– Antonio Rudiger, Julian Brandt oraz Robin Koch wyjdą w pierwszym składzie.

Dodatkowo trener zdecydował, że kilku kluczowych zawodników dołączy dopiero po towarzyskim meczu, aby mieli chwilę na odpoczynek. Wśród nich znajduje się Timo Werner.

– Podjęliśmy decyzję, wobec której kilku piłkarzy, którzy rozegrali w ostatnim czasie dużą ilość spotkań w klubie nie pojawią się przed czwartkiem na zgrupowaniu, aby mieli chwilę odpoczynek i regenerację.

Można powiedzieć, że dla Chelsea jest to idealne rozwiązanie. Werner, który od ostatniej przerwy na reprezentacje rozegrał wszystkie mecze dostanie kilka dni na odpoczynek. Natomiast jeśli chodzi o Rudigera, ten mecz powinien mu pomóc po tym, jak po dołączeniu do klubu Thiago Silvy, Niemiec praktycznie nie podnosi się z ławki.

Źródło: DFB

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW