Didier Deschamps: Wybrałem Zoumę, bo jest lepszy od innych - Chelsea24News
Didier Deschamps: Wybrałem Zoumę, bo jest lepszy od innych
Didier Deschamps: Wybrałem Zoumę, bo jest lepszy od innych

Didier Deschamps: Wybrałem Zoumę, bo jest lepszy od innych

Wczoraj podczas towarzyskiego spotkania reprezentacja Francji uległa niespodziewanie Finlandii, tracąc dwie bramki. W pierwszym składzie wystąpił obrońca Chelsea, Kurt Zouma.

Występ Zoumy był nie małym zaskoczeniem, ponieważ większość spodziewała się duetu Laporte-Upamecano. To pokazuje jaką głębie składu ma reprezentacja „Trójkolorowych”. Didier Deschamps, selekcjoner reprezentacji Francji zabrał kilka słów na temat swoich decyzji.

– Wszędzie występuje rywalizacja. Kurt jest z nami od jakiegoś czasu, był powoływany wielokrotnie, ale nie grał zbyt dużo.

– Jeśli go wybrałem, to znaczy, że jest lepszy od innych, zwłaszcza po tym co pokazuje w Chelsea. Miał kilka kontuzji w krótkim czasie, ale teraz jest zdrowy, spokojny, dlatego jest tutaj z nami.

– Jeśli mnie pytasz, dlaczego wziąłem czwórkę środkowych obrońców, już odpowiadam. W ciągu 9 dni gramy trzy mecze, więc każdy dostanie swoją szansę, w tym Kurt.

Źródło: Metro

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od 2012 roku. Wierny fan wielkiego Franka Lamparda oraz perełek z akademii. Fan całej Premier League oraz Realu Madryt. Uczeń klasy maturalnej w liceum.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW