Didier Deschamps: Wybrałem Zoumę, bo jest lepszy od innych - Chelsea24News
Didier Deschamps: Wybrałem Zoumę, bo jest lepszy od innych
Didier Deschamps: Wybrałem Zoumę, bo jest lepszy od innych

Didier Deschamps: Wybrałem Zoumę, bo jest lepszy od innych

Wczoraj podczas towarzyskiego spotkania reprezentacja Francji uległa niespodziewanie Finlandii, tracąc dwie bramki. W pierwszym składzie wystąpił obrońca Chelsea, Kurt Zouma.

Występ Zoumy był nie małym zaskoczeniem, ponieważ większość spodziewała się duetu Laporte-Upamecano. To pokazuje jaką głębie składu ma reprezentacja „Trójkolorowych”. Didier Deschamps, selekcjoner reprezentacji Francji zabrał kilka słów na temat swoich decyzji.

– Wszędzie występuje rywalizacja. Kurt jest z nami od jakiegoś czasu, był powoływany wielokrotnie, ale nie grał zbyt dużo.

– Jeśli go wybrałem, to znaczy, że jest lepszy od innych, zwłaszcza po tym co pokazuje w Chelsea. Miał kilka kontuzji w krótkim czasie, ale teraz jest zdrowy, spokojny, dlatego jest tutaj z nami.

– Jeśli mnie pytasz, dlaczego wziąłem czwórkę środkowych obrońców, już odpowiadam. W ciągu 9 dni gramy trzy mecze, więc każdy dostanie swoją szansę, w tym Kurt.

Źródło: Metro

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW