Gilmour: Zamierzam wrócić do formy sprzed kontuzji
Gilmour: Zamierzam wrócić do formy sprzed kontuzji

Gilmour: Zamierzam wrócić do formy sprzed kontuzji

Młody pomocnik Chelsea wypowiedział się na temat powołania do reprezentacji Szkocji U-21 po długiej kontuzji.

– Świetnie jest wrócić. Z powodu kontuzji byłem wykluczony przez długi czas, ale teraz mogę pomóc drużynie w zakwalifikowaniu się do Mistrzostw Europy. Ostatnie cztery miesiące nie były dla mnie najlepszym czasem.

– Wróciłem do treningów z pierwszą drużyną Chelsea. Granie z zawodnikami klasy światowej jest świetne dla mojego rozwoju i sprawia mi ogromną przyjemność. Mamy w składzie wielu zawodników, którzy zdobyli najważniejsze trofea. Jestem tutaj, aby zgarnąć cenne minuty na boisku.

– Dobrze jest być rozpoznawalnym za robienie dobrych rzeczy. Zamierzam nadal ciężko pracować, chcę wrócić do formy sprzed kontuzji. Powrót do podstawowej jedenastki na pewno nie będzie łatwy.

– To bardzo ważny tydzień dla kraju. Mamy do rozegrania dwa mecze, dzięki którym możemy przejść do historii. Kocham przyjeżdżać na kadrę narodową.

Źródło: SFA

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW