Silva: Mam nadzieję, że zostanę tu na kolejny sezon
Silva: Mam nadzieję, że zostanę tu na kolejny sezon

Silva: Mam nadzieję, że zostanę tu na kolejny sezon

Dwa pierwsze spotkania w Chelsea nie były dla Thiago Silvy zbyt udane, potem jednak przyszedł okres, kiedy Brazylijczyk zachwycał fanów The Blues.

36-letni stoper przyznał, że bardzo chętnie zostałby w klubie na kolejny sezon.

– Przez kolejne lata kariery nauczyłem się bardzo dużo o różnych rozgrywkach, mam nadzieję że będę mógł przekazać moją wiedzę i doświadczenie innym piłkarzom.

– To moje pierwsze zetknięcie się z Premier League, mam jednak nadzieję, że będę kontynuował dobrą formę i moja umowa z Chelsea zostanie przedłużona.

Według raportów dziennikarzy, Thiago Silva podpisał z Chelsea roczną umowę, klub ma jednak możliwość przedłużenia jej o kolejny sezon.

– Jestem bardzo dumny, że trenuje mnie były piłkarz, który był jednym z najlepszych pomocników globu. Cieszy mnie to, że mogę dzielić z nim szatnię i rozmawiać o futbolu. Frank Lampard dużo ze mną rozmawia.

– Kiedy myślałem o tym, aby dołączyć do Chelsea i ostatecznie się zgodziłem, Lampard wysłał mi wiadomość, w której umieścił fotografię z towarzyskiego spotkania Brazylii i Anglii, gdzie ściskaliśmy sobie dłonie jako kapitanowie. To było dla mnie zaskoczenie, ponieważ nie pamiętałem tego meczu.

Źródło: Tribuna

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW