Hudson-Odoi: Pracuję nad odzyskaniem mięśni w łydce - Chelsea24News
Hudson-Odoi: Pracuję nad odzyskaniem mięśni w łydce
Hudson-Odoi: Pracuję nad odzyskaniem mięśni w łydce

Hudson-Odoi: Pracuję nad odzyskaniem mięśni w łydce

Callum Hudson-Odoi odniósł poważną kontuzję Achillesa w meczu z Burnley. Było to aż 18 miesięcy temu, jednak sam piłkarz przyznał, że jeszcze nie wrócił do pełni formy. 20-latek zagrał już w 42 meczach odkąd wrócił do treningów po tym urazie, a w międzyczasie zmagał się z problemami ścięgien. 

– Czuję, że się poprawiam, oczywiście staram się zyskać nieco mięśni w łydce – sporo utraciłem po kontuzji. Czuję, że zaczynam wracać do mojej najlepszej formy.

– Miejmy nadzieję, że prędzej czy później wrócę do mojego normalnego poziomu. Chcę po prostu dalej się rozwijać, dalej ciężko pracować i stawać się lepszym z dnia na dzień.

Hudson-Odoi wypowiedział również kilka słów o jego ostatnim meczu w reprezentacji Anglii U21 w spotkaniu z Andorą. Callum zadebiutował w seniorskiej reprezentacji Anglii w marcu 2019 roku, jednak od tego czasu nie jest powoływany przez Southgate’a.

– Oczywiście chcesz grać w seniorskiej kadrze, chcesz tam walczyć o skład. Nie ważne jednak gdzie gram, chcę dać z siebie wszystko.

– Będę harował dzień w dzień i mam nadzieję, że wrócę do seniorów. Chcę mieć pewność, że w końcu tam wejdę i już zostanę. By to zrobić mam zamiar pracować bardzo ciężko, utrzymywać swoją mentalność na dobrym poziomie i ciągle trenować.

Źródło: BT Sport

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW