Chelsea FC Women remisuje z Arsenalem - Chelsea24News
Chelsea FC Women remisuje z Arsenalem

Zawodniczki Chelsea FC Women zremisowały dziś ligowe spotkanie z Arsenalem 1:1. Podopieczne Emmy Hayes po siedmiu kolejkach WSL1 zajmują trzecią pozycję w tabeli tracąc do liderującego Manchesteru United trzy punkty. Warto jednak zaznaczyć, że The Blues wciąż mają do rozegrania zaległe spotkanie.

Oba gole w dzisiejszym meczu padły w ostatnich minutach gry. Najpierw w 86 minucie gola dla Arsenalu strzeliła Bethany Mead i gdy wydawało się, że Kanonierki zainkasują trzy punkty, w doliczonym czasie gry do własnej bramki piłkę skierowała Carlotte Wubben-Moy. W ten sposób obie drużyny musiały zadowolić się jedynym oczkiem.

Kolejne spotkanie zawodniczki Chelsea FC Women rozegrają już w najbliższą środę. Wówczas rywalkami The Blues będzie London City Lionesses. Mecz rozegrany zostanie w ramach Continental Tyres Cup, czyli kobiecego odpowiednika Pucharu Ligi.