Gallagher: Wiem, że zarząd mnie obserwuje - Chelsea24News
Gallagher: Wiem, że zarząd mnie obserwuje
Gallagher: Wiem, że zarząd mnie obserwuje

Gallagher: Wiem, że zarząd mnie obserwuje

Młody pomocnik Chelsea, aktualnie znajdujący się na wypożyczeniu w West Bromie wciąż zaskakuje swoją grą w klubie, jak i w reprezentacji Anglii U-21

Gallagher wypowiedział się na temat swojego ciągłego rozwoju będąc na wypożyczeniu w klubie z West Bromwich, a także o jego roli w reprezentacji.

– Zawsze dam z siebie 100%, bez względu na wszystko. Niezależnie czy w Chelsea czy w West Bromie, będę dawał z siebie jak najwięcej.

– Jestem bardzo szczęśliwy grając w Premier League. Dobrze się czuję w West Bromie i jestem podekscytowany możliwością grania w większej ilości meczów. Póki co nasze wyniki w lidze nie są najlepsze, więc muszę po prostu kontynuować moją grę i być konsekwentnym. Miejmy nadzieję, że wyniki się poprawią.

Zapytano anglika także o to, czy zarząd Chelsea śledzi jego poczynania na boisku

– Myślę, że tak. Wszyscy dobrze wiemy, że Lampard jest świetnym menedżerem i wierzę, że mnie obserwuje, pomimo tego że nie ma mnie w klubie. Mam nadzieję, że dobrze sobie radzę.

Piątkowy mecz przeciwko Armenii był dopiero piątym w karierze reprezentacyjnej Gallaghera. Mimo tego już wygląda na dobrze przygotowanego do przyszłorocznych Mistrzostw Europy U-21.

Gallagher wie, że występy na tym poziomie obserwuje selekcjoner reprezentacji Anglii, Gareth Southgate, po tym jakie postępy w ostatnich miesiącach poczynili  Reece James, Phil Foden czy Jude Bellingham.

Reprezentacja Anglii do lat 21 już zakwalifikowała się już do Euro, jednakże we wtorek rozegrają swój ostatni mecz grupowy przeciwko Albanii. Następnie Gallagher wraz z The Baggies wyruszy w sobotę na mecz z Manchesterem United.

 

Źródło: GOAL

O autorze

Avatar

Pasjonat gotowania, podróżowania, akwarystyki i sportu we wszelkiej postaci. Lubię grać w piłkę nożną jak i ręczną, relaksować się w domu i dobrze zjeść.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW