Fabregas: Chelsea brakowało takiego gracza jak on
Fabregas: Chelsea brakowało takiego gracza jak on

Fabregas: Chelsea brakowało takiego gracza jak on

Cesc Fabregas został zapytany o to, który z nowych nabytków The Blues był najbardziej potrzebny klubowi.

Hiszpan uważa, że to Hakim Ziyech był brakującym ogniwem w poprzednim sezonie – Fabregas twierdzi, że Marokańczyk jest odpowiedzią na wiele problemów The Blues z poprzedniego sezonu.

– Ziyech to bardzo dobry piłkarz, posiada wizję jakiej potrzeba w klubie takim jak Chelsea. Takiego zawodnika musisz mieć w zespole, jeżeli zamierzasz walczyć o mistrzostwo.

– W poprzednim sezonie brakowało im nieco kreatywności w końcowej fazie rozgrywania piłki, być może nawet na początku tego sezonu. Teraz mają Ziyecha, który potrafi dograć idealne ostatnie podanie.

– Ziyech sprawia, że wszystko wygląda na wiele łatwiejsze, potrafi robić z piłką rzeczy, których obrońcy się nie spodziewają. Ma momenty w grze, gdzie posyła zagranie, którego nikt nie jest w stanie przewidzieć, a ktoś taki jak Timo Werner może wówczas wbiec za plecy obrońcą. Myślę że to będzie element, który znacznie wzmocni Chelsea.

Źródło: 90min

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW