Begović: Kepa wciąż może udowodnić, że ludzie się mylą
Begović: Kepa wciąż może udowodnić, że ludzie się mylą

Begović: Kepa wciąż może udowodnić, że ludzie się mylą

Były bramkarz Chelsea – Asmir Begović wyraził dosyć niepopularną opinię. Bośniak uważa bowiem, że świetne występy Eduarda Mendy’ego w bramce The Blues przyćmiły Kepę Arrizabalagę, jednak wciąż nie można zapominać o klasie hiszpańskiego golkipera.

– Takie sytuacje nigdy nie są proste. Wydanie ogromnych pieniędzy nigdy nie oznacza, że wszystko na pewno się ułoży. Jest wiele czynników, które sprawiają, że nowe wzmocnienie działa i ma wpływ na zespół. Mendy wszedł do klubu przebojem i myślę, że naprawdę umocnił tę pozycję. Przede wszystkim robił wrażenie. Szczerze mówiąc, oglądanie go jest czystą przyjemnością, naprawdę lubię go podziwiać.

– Jednak czy Kepa wciąż może udowodnić, że wszyscy się mylili? Może. Myślę, że Arrizabalaga jest naprawdę dobrym bramkarzem, grał przyzwoicie w Hiszpanii przed transferem do Chelsea. Wtedy był to dla niego oczywiście trudny okres. Ma sporo jakości i jestem pewien, że odniesie ogromny sukces, czy to w Chelsea, czy gdzie indziej. Kiedy osiągnie równowagę to tylko kwestia czasu, zanim sprawy znów obrócą się dla niego w pozytywny sposób.


Źródło: TalkSport

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW