Giroud wymusi odejście w styczniu? - Chelsea24News
Giroud wymusi odejście w styczniu?
Giroud wymusi odejście w styczniu?

Giroud wymusi odejście w styczniu?

Olivier Giroud będzie naciskał na zgodę na odejście już w styczniu, ponieważ obawia się, że może stracić szansę na wyjazd na Mistrzostwa Europy.

Kiedy kończył się poprzedni sezon wydawało się, że Olivier Giroud wreszcie stał się ważnym ogniwem w Chelsea, to właśnie on, a nie Tammy Abraham był numerem jeden w linii ataku The Blues.

Teraz jednak sytuacja jest odmienna, nie dość, że wychowanek Chelsea ponownie przeskoczył go w hierarchii, to jeszcze musi radzić sobie z konkurencją w postaci Timo Wernera, który również często występuje w roli dziewiątki.

Jeżeli sytuacja do stycznia się nie zmieni, to Olivier Giroud będzie ze wszystkich sił walczył o to, aby opuścić klub, bowiem zdaje sobie sprawę z tego, że w przypadku braku regularnej gry przez cały sezon może nie pojechać na Euro.

Tylko drastyczna zmiana jego sytuacji w klubie mogłaby przynieść zmianę myślenia u Giroud, a na ten moment nie zapowiada się, aby tak się wydarzyło – nie zapowiadało się tak jednak także w poprzednim sezonie…

Źródło: The Athletic

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW