Kante o reprezentacji: Musimy sprostać wielkim oczekiwaniom
Kante o reprezentacji: Musimy sprostać wielkim oczekiwaniom

Kante o reprezentacji: Musimy sprostać wielkim oczekiwaniom

Pomocnik The Blues wypowiedział się na temat ostatniego meczu swojej kadry z Portugalią, w którym zdobył zwycięska bramkę.

– Wiedzieliśmy, że musimy wygrać lub uzyskać bramkowy remis, aby przejść to finałowej czwórki. Nie spodziewałem się, że to właśnie ja zadecyduje o losach spotkania, ale jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu.

– Dobrze czuliśmy się na boisku. Zdawaliśmy sobie sprawę, jak bardzo ważny jest to mecz i chcieliśmy go wygrać. Jestem zadowolony ze swojego występy jak i gry całej drużyny.

– Musimy sprostać wielkim oczekiwaniom, mamy świetnych zawodników w składzie. Wygraliśmy Mistrzostwo Świata, jesteśmy dobrą drużyną, natomiast Euro będzie zupełnie inną historią. Staniemy naprzeciw świetnym drużyną i wszystko może się zdarzyć, ale z pewnością jesteśmy w stanie sobie z nimi poradzić.

– Chelsea zmieniła się w ostatnich latach, pracujemy z  trenerem już od roku. Sprowadziliśmy kilku nowych zawodników i chcemy osiągnąć odpowiednie dla nas standardy, czyli wygrywanie trofeów. Nasza obecna gra wygląda bardzo dobrze i mam nadzieję, że będziemy ją kontynuować.

Źródło: Chelsea Football Club

 

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW