Mount o działalności charytatywnej: Dzięki temu chcę stać się lepszą osobą - Chelsea24News
Mount o działalności charytatywnej: Dzięki temu chcę stać się lepszą osobą
Mount o działalności charytatywnej: Dzięki temu chcę stać się lepszą osobą

Mount o działalności charytatywnej: Dzięki temu chcę stać się lepszą osobą

Mason Mount skomentował swój udział w akcji Christmas Appeal, organizowanej przez fundację ‚Together for Short Lives’, która wspiera nieuleczalnie chore dzieci i ich rodziny.

Pomocnik Chelsea miał okazję porozmawiać z 6-letnim Alfiem, który cierpi na dystrofię mięśniową Duchenne’a.

– Dowiadywanie się o doświadczeniach takich jak te sprawia, że chcę stawać się lepszą osobą. Rozmowa z Alfiem i jego rodziną wiele dla mnie znaczy. Powiedzieli mi o tym , jak dawali sobie rade w trudnych momentach. Dowiedzieli się o nieuleczalnej chorobie swojego syna przez telefon- to niewyobrażalne, jak ciężko było im sobie z tym poradzić. Naprawdę ciężko pojąć, co może czuć rodzic w takiej sytuacji.

– Święta Bożego Narodzenia wiele dla mnie znaczą, zawsze celebruje je razem z rodziną. To dla nas wyjątkowy czas, zwłaszcza teraz, kiedy niektóre rodziny mają jeszcze większe problemy spowodowane pandemią. Wiem, że niektórzy nie będą mogli odwiedzić swoich rodzin. Wsparcie jest bardzo ważne- chciałbym, aby każdy dbał o siebie nawzajem. Nikt nie powinien czuć się samotny.

– Działalność organizacji charytatywnej jest dla mnie bardzo ważna. Rozmawiałem z ludźmi, którzy ją prowadzą o tym, co mogę zrobić. Chciałem pomóc tak bardzo jak to tylko możliwe.

Źródło: GOAL

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW