Bellingham na liście życzeń Chelsea!
Bellingham na liście życzeń Chelsea!

Bellingham na liście życzeń Chelsea!

Zarząd Chelsea nie zatrzymuje się w swojej ofensywie transferowej rozpoczętej ubiegłego lata. The Blues planują już kolejne ruchy na rynku piłkarskim, a nowym nazwiskiem na liście życzeń londyńskiego klubu został prosperujący Jude Bellingham.

Eurosport twierdzi, że 17-letni zawodnik Borussii Dortmund na rynku transferowym jest obecnie uważany za jeden z najbardziej ekscytujących talentów angielskiej piłki. Młody pomocnik ma już nawet za sobą debiut w dorosłej reprezentacji Synów Albionu.

Bellingham trafił na Signal Iduna Park w lipcu tego roku, ale już przygotowywany jest do przyszłego transferu. Zarząd Chelsea, który szuka nowego środkowego pomocnika, patrzy na 17-latka jako opcję na przyszłość. The Blues podoba się pomysł poczekania, aż Bellingham stanie się światowej klasy graczem, zanim wykonają ruch w jego stronę. Londyńczyków dodatkowo przekonuje fakt iż Anglik słynie ze swojej wszechstronności przez, którą może zagrać w dowolnym miejscu w środku pola. Potencjalny transfer 17-latka planowany jest na 2022 rok.


Źródło: TribalFootball

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW