Frank Lampard: Myślę, że zasługuję na to, gdzie jestem
Frank Lampard: Myślę, że zasługuję na to, gdzie jestem

Frank Lampard: Myślę, że zasługuję na to, gdzie jestem

Frank Lampard jest świadomy tego, że po zakończeniu jego kontraktu z Chelsea, istnieje możliwość, że zostanie zwolniony.

Anglik dostał od Abramowicza pełne wsparcie. Mógł wydać ponad 200 milionów funtów na transfery, aby przywrócić Chelsea na zwycięską drogę. Jednak wraz z coraz większą wydaną kwotą rosną również oczekiwania względem drużyny. 41-latek wyjawił, jakby zareagował, gdyby otrzymał telefon.

– Na szczęście dla mnie, żeby nie zabrzmiało to zbyt komfortowo, moja kariera piłkarska zaprowadziła mnie na tę pozycję. Więc jeśli straciłbym tę pracę, w każdej chwili zastanawiałbym się czy mogę jeszcze wykonywać najlepszą pracę. Naprawdę myślę, że gdy zostanie ci to odebrane, zostaniesz zwolniony, nie będziesz miał lepszej pracy. Jeśli zrobię wszystko co w mojej mocy, będę bardzo szczęśliwy.

– Byłbym rozczarowany i ciągle patrzyłbym w tył, zastanawiając się jak wiele rzeczy mogłem zrobić lepiej. Ale ponieważ nadal tu jestem, myślę o naszym najbliższym meczu.

– Niewielu ludzi dostaje pracę w Chelsea po roku spędzonym w Derby. Oczywiście 13 lat spędzonych tutaj jako piłkarz pomogło mi w tym, ale myślę, że na swój sposób zasługuję na to. Kilkanaście lat byłem tutaj piłkarzem, świetnie znam klub i dołożę wszelkich starać, aby wszystko wyglądało jak najlepiej.

– Muszę zostawić moje ego za drzwiami, bo wiem, że to co osiągnąłem przez te 13 lat może zostać zrujnowane. Jeśli nie będzie szło po mojej myśli, zostanę bardzo szybko osądzony.

Źródło: Tribalfootball

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X