Giroud gotowy na odejście zimą
Giroud gotowy na odejście zimą

Giroud gotowy na odejście zimą

Olivier Giroud jest gotowy na odejście z Chelsea już w styczniu. Francuz twierdzi, że jest w stanie grać jeszcze kilka lat na najwyższym poziomie.

Agent 34-latka potwierdził to, że Giroud odejdzie w następnym okienku transferowym.

– Jego sytuacja w klubie jest trudna, ponieważ na ten moment nie ma możliwości przedłużenia kontraktu. Jest jeszcze za wcześnie, aby mówić o konkretach. W połowie grudnia zobaczymy, jak radzą sobie inne drużyny i czy Olivier będzie dostawał więcej minut w Chelsea. Decyzję podejmiemy w grudniu.

– Dobrą opcją będzie odejście za granicę. Zainteresowane pozyskaniem Francuza są m.i.n. Inter Mediolan, AS Roma oraz Lazio Rzym.

– Powrót do Ligue 1 nie jest dla niego priorytetem. On potrzebuje nowych doświadczeń. Chce grać w klubie, w którym będzie dostawał wiele szans i będzie mógł cieszyć się z gry.

– Najlepsze dla niego będą przenosiny do Włoch, poznawanie nowych kultur i środowisk. Możemy również myśleć o dużych klubach z Premier League, jednak Olivier chce spróbowania czegoś nowego.

Źródło: Football Italia

O autorze

Avatar

Nazywam się Patryk, mam 16lat. Mieszkam w woj. mazowieckim. Interesuję się piłką nożną, muzyką (zarówno słuchanie jak i od strony technicznej) oraz motoryzacją.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X