Hudson-Odoi: Ludzie zapominają, że mam dopiero 20 lat - Chelsea24News
Hudson-Odoi: Ludzie zapominają, że mam dopiero 20 lat
Hudson-Odoi: Ludzie zapominają, że mam dopiero 20 lat

Hudson-Odoi: Ludzie zapominają, że mam dopiero 20 lat

Kariera Calluma Hudsona-Odoi w Chelsea to stałe wzloty i upadki. Wiele osób zapomina jednak o tym, że to dopiero 20-letni zawodnik i wszystko co najlepsze nadal przed nim.

– Mam dopiero dwadzieścia lat! Czasami ludzie wokół mnie o tym zapominają, ponieważ zacząłem bardzo szybko grać w dorosłym futbolu. Trzeba jednak pamiętać, że dopiero co świętowałem dwudzieste urodziny. Stale się rozwijam i mogę to robić przez długi czas.

– Ostatnie półtora roku było dla mnie bardzo dziwne, to na pewno nie był okres, który sobie wymarzyłem, muszę jednak sobie radzić z takimi sytuacjami. Teraz skupiam się jednak wyłącznie na przyszłości, mam nadzieję że przede mną tylko te lepsze dni.

– Nakładam na siebie ogromną presję, staram się stale udowadniać sam sobie pewne rzeczy, daję z siebie wszystko w każdym meczu. Ludzie mają co do mnie ogromne oczekiwania, muszę jednak skupiać się na tym, aby po po prostu grać swoje. Stale sobie powtarzam, że muszę być optymistą, nawet jeżeli coś idzie źle. Muszę patrzeć pozytywnie na świat, a ostatecznie dobre rzeczy do mnie przyjdą.

– Na ten moment wszystko jest niczym rollercoaster – wzloty i upadki, wzloty i upadki. Muszę jednak iść dalej i myśleć wyłącznie o teraźniejszości oraz przyszłości. Chcę po prostu dawać z siebie wszystko na każdym treningu, codziennie pracuję bardzo ciężko, staram się zawsze dawać coś drużynie, pracuję teraz nad powrotem do pierwszej reprezentacji narodowej.

– Chcę być przy piłce tak często jak to możliwe, staram się pomagać drużynie kiedy tylko mogę. Chcę wygrywać spotkania i trofea.

– Tak samo jest w Chelsea. Trenuję bardzo ciężko każdego dnia, wiem że menedżer mi się przygląda, a ja zawsze chcę mu udowadniać, że jestem gotów. Kiedy dostaję szansę, staram się strzelać bramki, asystować oraz pomagać drużynie. Chcę także ciągle poprawiać swoją grę. Nie ma znaczenia co się dzieje, chce dawać z siebie wszystko i pozostawać optymistycznie nastawionym. Mam za sobą odpowiednich ludzi, którzy dają mi dobre rady i pomagają. Cieszy mnie to, że mam ich wsparcie.

– Zaczęliśmy ten sezon dobrze, poprawiliśmy się w defensywie, łapiemy czyste konta, strzelamy także wiele bramek, co jest dobrą oznaką. Chcemy zbudować coś wielkiego. Jesteśmy w stanie zdobyć tytuł.

Źródło: GOAL / Chelsea FC

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW