Lampard pogratulował Barkleyowi dobrej gry w Aston Villi
Lampard pogratulował Barkleyowi dobrej gry w Aston Villi

Lampard pogratulował Barkleyowi dobrej gry w Aston Villi

Ross Barkley na początku sezonu poszedł na roczne wypożyczenie do klubu z Villa Park. Był jednym z kluczowych zawodników tej części sezonu, za co Frank Lampard postanowił mu pogratulować.

Menedżer Chelsea jest zafascynowany aktualną formą Barkleya. Biorąc pod uwagę rywalizację o miejsce w składzie The Blues, Frank uznał, że pomocnik odniósłby duże korzyści z gry w pierwszym składzie Aston Villi przez cały sezon.

Barkley nadal może mieć swoją przyszłość w Chelsea. Jak dotąd nie radził sobie za dobrze, aczkolwiek cały czas się doskonali.

Gra w Aston Villi może pomóc w ożywieniu kariery Anglika. Jeśli tak będzie, Lampard nie widzi powodu, by nie sprowadzić Rossa z powrotem do klubu na kolejny sezon.

Barkley może także skorzystać na współpracy w klubie z Jackiem Grealishem. Reprezentacja Anglii miałaby dobre zastępstwo w postaci tych dwóch zawodników, w przypadku kontuzji kluczowych piłkarzy jak Sterling, Henderson czy Rashford.

Frank Lampard zadzwonił do Rossa Barkleya, aby mu pogratulować. W obecnym sezonie wielu graczy pada ofiarą kontuzji, więc Barkley będzie mógł zagrać dla Anglii przed przyszłorocznymi Mistrzostwami Europy.

Grealish doskonale radzi sobie w kadrze, a dobra współpraca z Barkleyem może dać Garethowi Southgateowi więcej możliwości. Pomocnik The Blues nie grał dla swojego kraju od ponad roku.

Źródło: astamfordbridgetoofar

O autorze

Avatar

Filantrop, myśliciel, wizjoner, mąż stanu, wegetarianin, fan podróży i akwarystyki.

Related posts

X
Chelsea24News

FREE
VIEW