Przedmeczowa konferencja Franka Lamparda
Przedmeczowa konferencja Franka Lamparda

Przedmeczowa konferencja Franka Lamparda

W sobotę o 13:30 na St James’ Park Chelsea rozegra swój pierwszy mecz po przerwie reprezentacyjnej. Frank Lampard standardowo przed spotkaniem odpowiada na pytania dziennikarzy. Zapraszam

 

Wiadomości nt. drużyny

– Pulisic nie jest gotowy na spotkanie z Newcastle, ale zaczął trenować. Havertz otrzymał wynik negatywny i trneuje od dwóch dni. Silva niedawno przybył do Londynu i z powodu podróży nie wystąpi w spotkaniu. Czekamy jeszcze na kilka testów, niektóre wyniki będą znane dzisiaj wieczorem.

Mason Mount

– Jestem pełny podziwu jak się rozwija. Jest to gracz, który świetnie podaje i potrafi założyć pressing na rywali. Sami widzicie jak ja i Gareth polegamy na nim. Mason weźmie udział w dzisiejszym treningu, terminarz jest strasznie napięty.

Pięć zmian

– Jest to coś, co musimy przedyskutować z klubami jeszcze raz. Powodem, dla którego niektórzy trenerzy nie decydują się na 3 zmianę jest to, że ktoś na boisku może doznać kontuzji. Wszyscy gracze są teraz w bardzo ciężkiej sytuacji. Nie chce żeby ludzie teraz współczuli piłkarzom, ale w innych ligach jest dostępne 5 zmian i u nas też tak powinno być.

Powrót fanów

– Wierzę w to, że w już niedługo zobaczymy fanów na trybunach.

16 pozytywnych wyników testu na obecność Covid w Premier League.

– Na całym świecie przypadki ciągle rosną, więc w footballu nie może być inaczej. Staramy się trzymać naszej bańki i chcemy kontynuować rozgrywki.

Hudson Odoi

– Jest bardzo podekscytowany. Podoba mi się jego pewność siebie, lubię, gdy gracz widzi siebie jako potencjalnego zdobywcę tytułów. Moim zadaniem jest dobrze go prowadzić i zadbać o to by ciągle się poprawiał.

Mecz o 13:30

– To nie jest najlepsze rozwiązanie. Mam nadzieje, że nie często będziemy rozgrywać mecze o tej porze. Chcesz zaprezentować się jak najlepiej, a to nie jest najlepszy sposób.

9 spotkań w ciągu jednego miesiąca.

– Liczba kontuzji rośnie, brak pre-sezonu, trudny terminarz, wszystko w tym momencie widać jak na dłoni.

Bycie liderem

– Ta kwestia to kilka aspektów. Musisz być kimś, za kogo Twoja drużyna chce grać. Dla mnie lider to osoba, która zawsze porozmawia z kolegami z drużyny.

Newcastle

– Mecze z nimi zawsze są trudne. Wcześnie zaczynamy mecz, nie jest to wymówka, to tylko fakt. Steve Bruce to świetny menager, który zasługuje na wiele słów uznania.

Chilwell i Pulisic

– Nie widziałem się jeszcze z Benem. Mam nadzieję, że jest okej, ale dopiero będę wiedział to wieczorem. Pulisic ma dalej problem z kontuzją, każdy piłkarz jest inny. Jeżeli chodzi o jego przygotowania wszystko jest okej, musimy znaleźć odpowiedni balans pomiędzy graniem, a odpoczynkiem. Jest to młody gracz, znajdziemy na pewno rozwiązanie.

Forma Kurta Zoumy

– Widziałem tą statystykę, gdzie Kurt ma najwięcej wygranych główek. Nie dziwi mnie to, Kurt będzie dla nas bardzo ważny. Chcemy utrzymać poziom, a Kurt nam na pewno w tym pomoże.

Źródło: football.london

O autorze

Grzegorz Biłas

Lubię zagrać koncert z zespołem, a w wolnej chwili piszę newsy. Trenuje crossfit, jestem weganinem i studentem prawa ;)

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X