Agent: To niesprawiedliwe wobec Giroud!
Agent: To niesprawiedliwe wobec Giroud!

Agent: To niesprawiedliwe wobec Giroud!

Agent Oliviera Giroud stwierdził, że Frank Lampard jest niesprawiedliwy wobec jego klienta.

Francuz jest w tym sezonie dopiero trzecim wyborem na pozycję środkowego napastnika – przed snajperem pozyskanym z Arsenalu znajdują się bowiem Timo Werner oraz Tammy Abraham.

Przedstawiciel piłkarza nie zgodził także ze słowami selekcjonera reprezentacji Francji, Didiera Deschampsa, który uważa że Giroud bez ogrania nie będzie w stanie dać zbyt wiele kadrze.

– Wiele zmieniło się od początku września, kiedy sezon się rozpoczął. Nie zmieniło się jednak to, co Olivier może dać reprezentacji Francji, pomimo tego co niektórzy mówią.

Agent odniósł się także do sytuacji Francuza w klubie.

– Chelsea pozyskała wielu zawodników, jednak wystarczy nie być ślepcem, aby zauważyć że Lampard zadecydował o tym, że Tammy Abraham również jest przed Olivierem. To nie jest sprawiedliwe wobec Giroud, patrząc na jak dużo dał on klubowi w końcówce poprzedniego sezonu. To jednak Lampard decyduje, to są jego wybory.

– Jeżeli nic się nie zmieni, to w grudniu będziemy w tej samej sytuacji co w grudniu 2019 – zakończył agent, sugerując że Giroud ponownie będzie chciał opuścić klub.

Źródło: GOAL

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X