Darren Bent: Silva jest jak zwierzę
Darren Bent: Silva jest jak zwierzę

Darren Bent: Silva jest jak zwierzę

W wywiadzie dla talkSPORT, angielski napastnik wypowiedział się o nowym obrońcy Chelsea.

Były napastnik między innymi Tottenhamu czy reprezentacji Anglii, który pracuje jako ekspert w talkSPORT, wypowiedział się o najsilniejszych stronach Brazylijczyka.

– Silva jest jak zwierzę. Grałem przeciwko niemu w reprezentacji, miałem wtedy może 3 kontakty z piłką. Jest silnym, prawdziwym liderem. Dodatkowo bardzo dobrze czyta grę, czym pomaga sobie, ale również innym.

36-latek dołączy do Chelsea tego lata z PSG. Od razu po przyjściu na Stamford Bridge, gra Chelsea w aspekcie defensywnym znacząco się poprawiła. The Blues nie tracą tylu bramek co kiedyś, a dodatkowo są zabójczo skuteczni pod polem karnym rywala. W ostatnim meczy z Sheffield, Thiago strzelił swoją debiutancką bramkę.

Źródło: talkSPORT

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW