Wnioski po meczu z Newcastle
Wnioski po meczu z Newcastle

Wnioski po meczu z Newcastle

Chelsea odnosi kolejne już zwycięstwo w tym sezonie Premier League, tym razem pokonując Newcastle w meczu wyjazdowym. Zapraszam Was na wnioski z tego spotkania.

  1. Reece James będzie rozdawał karty jeżeli chodzi o prawą obronę. Nie mówię tu o Premier League, mówię tu o całej Europie. Jest fenomenalny ten młodzieniec. Zawodnik meczu dla mnie.
  2. Koszmarna skuteczność Timo Wernera, ale boli mnie głowa jak pomyślę sobie jaką moc posiada Niemiec. Bramka na 2:0 to majstersztyk w wykonaniu Wernera. Cudownie to zrobił. Wydaje mi się, że jest on jak niezawodna maszyna, która czasami ma za mało oleju lub paliwa. Człowiek spod znaku Volkswagena.
  3. Fajną formę notuje Tammy Abraham, znowu strzela i co najważniejsze gra bardzo dobrze. Jest młodszą i bardziej dynamiczną wersją Giroud. Kupił sobie miejsce w składzie.
  4. Magiczne dotknięcie Ziyecha przyprawia o dreszcze defensorów z Premier League. Może zniknąć na 10, 15 czy 20 minut. Ale jednym podaniem potrafi zrzucić widzów z krzeseł. Dzisiaj kilka takich prób mogliśmy zaobserwować.
  5. Frank Lampard na dobre wrócił do 4-3-3. Działa cudownie wariat z najniżej ustawionym N’Golo Kante, który transportuje błyskawicznie piłki do graczy ofensywnych, a w defensywie łata wszystkie luki. Dynamika naszej gry jest naprawdę na wysokim poziomie.
  6. Potencjał drzemiący w naszej drużynie jest nie do opisania. Już teraz wyglądamy na dobrze poukładany zespół „w tyłach”, a przecież dzisiaj nie grał Silva. Naliczyć można chyba maksymalnie 3 błędy ze strony Rudigera i to by było na tyle. Szarpnął Frank defensywę względem poprzedniego sezonu.
  7. Najbardziej ruchliwy piłkarz na boisku? Nie kto inny jak Mason Mount. Świetnie porusza się między formacjami wychowanek Chelsea. Rośnie nam lider drugiej linii.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW