Jamie Carragher: Następną pracą Rodgersa będzie Chelsea lub Arsenal
Jamie Carragher: Następną pracą Rodgersa będzie Chelsea lub Arsenal

Jamie Carragher: Następną pracą Rodgersa będzie Chelsea lub Arsenal

Legenda angielskich boisk podzieliła się w ostatnim wywiadzie swoją opinią na temat menadżera Leicester, Brendana Rodgera. Według Carraghera, następną pracą 47-latka może być Chelsea lub Arsenal.

Były trener Celticu i Liverpoolu zakończył poprzedni sezon na piątej lokacie, przez co nie zakwalifikował się do Ligi Mistrzów. Bieżący sezon rozpoczęli w świetnym stylu. W ciągu pierwszych ośmiu meczów sześć wygranych robi wrażenie.

Jamie Carragher, który rozegrał swój ostatni sezon właśnie pod wodzą Rodgersa powiedział, że jest on bez wątpienia najlepszym brytyjskim trenerem.

– Bez wątpienia, Brendan Rodgers jest najlepszym brytyjskim trenerem. Może się zgodzisz, że praca w Liverpoolu pojawiła się troszkę za wcześnie, ale myślę, że i tak wykonał dobrą robotę. W końcu w ostatnich 30 latach, to on zbliżył się najbardziej do mistrzostwa.

– Jest fantastycznym trenerem, wykonuje bardzo dobrą pracę w Leicester i myślę, że jego następnym przystankiem Chelsea lub Arsenal. Powrót do Liverpoolu mógłby być ciężki, tak samo jak praca w Manchesterze United ze względu na więź z Anfield. Ale myślę, że znajdzie topowy klub w tym kraju.

Źródło: Metro

O autorze

Avatar

Kibic Chelsea od blisko 10 lat. Pasjonat futbolu, koszykówki oraz dobrej muzyki. Lubię poznawać nowe rzeczy i zgłębiać wiedzę na ich temat.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW