Jorginho pod obserwacją Arsenalu - Chelsea24News
Jorginho pod obserwacją Arsenalu
Jorginho pod obserwacją Arsenalu

Jorginho pod obserwacją Arsenalu

Po transferze Thomasa Partey’a, Mikel Arteta chce ściągnąć jeszcze jednego pomocnika, aby stworzyć idealny duet w środku pola.

Od momentu przyjścia do Arsenalu, 27-latek imponuje swoją grą na Wyspach. Ganijczyk został sprowadzony przez Londyński klub w ostatni dzień okienka za około 40 milionów funtów.

Pomimo tego, Arsenal ma nadzieję na transfer jeszcze jednego pomocnika. Mocno łączony jest Houssem Aouar, lecz na liście znajduje się także Jorginho. Włoch na Stamford Bridge jest już trzeci rok, jednak w ostatnim czasie, zamiast pochwał, spływają na niego słowa krytyki.

The Gunners mają ograniczony budżet, więc transfer musi być przemyślany. Szukają opcji, aby spłacić transfer w kliku ratach, jednak Chelsea nie zgodzi się na taki ruch.

Jroginho rozegrał 44 spotkania w koszulce The Blues i nadal pozostaje ważnym elementem w układance Franka Lamparda.

Źródło: Mirror

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW