Giroud dostanie zgodę na odejście jeżeli... - Chelsea24News
Giroud dostanie zgodę na odejście jeżeli…
Giroud dostanie zgodę na odejście jeżeli…

Giroud dostanie zgodę na odejście jeżeli…

Olivier Giroud otwarcie przyznał, że być może jego przygoda z Chelsea zakończy się już w styczniu.

Napastnik chce bowiem być podstawowym snajperem reprezentacji Francji na zbliżającym się Euro, jednak obecna sytuacja w klubie sprawia, że Didier Deschamps coraz mocniej myśli o odstawieniu Giroud.

Jeżeli sytuacja do zimy się nie zmieni i Giroud będzie zaledwie głębokim rezerwowym, to będzie on chciał opuścić Stamford Bridge.

Dziennikarze The Athletic informują, że klub nie będzie stawał na przeszkodzie napastnikowi – wszyscy w Chelsea są wdzięczni Giroud za to, że znacząco przyczynił się on w poprzednim sezonie do wywalczenia TOP4, dlatego jeżeli ten zadecyduje o odejściu, to The Blues zaakceptują jego wolę.

Postawiono tylko jeden warunek – Frank Lampard musi mieć do dyspozycji wszystkich napastników w styczniu. Jeżeli więc zarówno Tammy Abraham jak i Timo Werner będą cieszyć się zdrowiem i nie będą kontuzjowani, to Giroud otrzyma zgodę na zmianę klubu.

Źródło: The Athletic

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW