Mount: Mistrzostwo to nasz cel - Chelsea24News
Mount: Mistrzostwo to nasz cel
Mount: Mistrzostwo to nasz cel

Mount: Mistrzostwo to nasz cel

Mason Mount towarzyszył Frankowi Lampardowi podczas dzisiejszej konferencji prasowej – oto zapis jego wypowiedzi.

Zmiany w sposobie pracy Lamparda

– Pracowałem dla niego już w Derby County, jednak nie zauważyłem wielkich zmian w sposobie jego pracy. To młody menedżer i piłkarze mogą się od niego uczyć.

Media społecznościowe

– Najważniejsze jest dla mnie to, aby dawać z siebie wszystko na murawie. Nie zwracam uwagi na to, co wypisuje się w mediach społecznościowych na mój temat. Liczy się tylko to, aby grać na sto procent. Nie obchodzi mnie to co o mnie piszą.

Uniwersalność

– Mogę grać na wielu pozycjach i cieszy mnie to. Lubię grać jako pomocnik, to moja naturalna pozycja, jednak kiedy gram na skrzydle to nie narzekam i robię swoje. Chcę po prostu grać, najlepiej wszystkie możliwe spotkania. Myślę, że to dobrze, że mogę grać na różnych pozycjach.

Mentalność zespołu

– Myślę że jesteśmy teraz bardziej bezwzględni, widać to było w spotkaniu z Newcastle, kiedy zabiliśmy mecz. To był trudny rywal, mieliśmy problemy ze zdobyciem drugiego gola, jednak graliśmy solidnie, byliśmy zespołem. Nie chcemy być zadowoleni z rezultatu, chcemy coraz więcej. To najbardziej różni nas od drużyny z poprzedniego sezonu.

Lampard i Southgate bardzo ci ufają

– To znaczy dla mnie bardzo dużo, gdy wiem że zaufaniem darzy mnie zarówno Lampard jak i Southgate. Chcę zdobywać jak najwięcej bramek, cieszy mnie to, że udało mi się ustrzelić gola dla reprezentacji Anglii. Uwielbiam grać dla kadry, chcę nadal to kontynuować.

Chelsea może wygrać tytuł?

– To zawsze był nasz cel. Nie możemy być zadowoleni z tego, że znajdujemy się w czołówce. Wiemy co możemy osiągnąć i powinniśmy dążyć do tytułów. Musimy utrzymać dobrą formę i w każdym spotkaniu dawać z siebie wszystko. Nie możemy jednak wybiegać myślami tak daleko przed siebie.

Nowi zawodnicy pomogli wejść na wyższy poziom?

– Dla mnie standardem jest to, aby wraz z nowym sezonem oczekiwać od siebie jeszcze więcej niż w poprzednim. Klub pozyskał nowych piłkarzy i wiemy, że możemy osiągnąć wiele. Wspaniale jest mieć tych wszystkich nowych graczy. Uczymy się od siebie wzajemnie, każdy z nowych nabytków może coś wnieść do tej drużyny.

Źródło: Football London

O autorze

Michal Malolepszy

Jestem niepoprawnym marzycielem, uwielbiam być kreatywny. Lubię lubić. Czym interesuję się poza piłką? Kocham pochłaniać kulturę - książka, film czy nawet muzyka.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW