Sytuacja kadrowa przed meczem z Rennes - Chelsea24News
Sytuacja kadrowa przed meczem z Rennes
Sytuacja kadrowa przed meczem z Rennes

Sytuacja kadrowa przed meczem z Rennes

Chelsea przygotowuje się na kolejne spotkanie w ramach Ligi Mistrzów. Będzie to drugi mecz z francuskim Rennes. Kogo do dyspozycji będzie miał Frank Lampard?

W sobotnie popołudnie Chelsea odniosła kolejne, pewne zwycięstwo. Tym razem po bramce samobójczej oraz trafieniu Abrahama pokonali Newcastle. Na to spotkanie Kai Havertz, Christian Pulisic oraz Thiago Silva byli niezdolni do gry. Czy będą gotowi na mecz z Rennes?

Thiago Silva

36-letni Brazylijczyk nie był dostępny z powodu długiej podróży na zgrupowanie reprezentacji Brazylii. Sytuację skomentował Frank Lampard.

– Podróżował z Południowej Ameryki. To była bardzo długa podróż, więc myślę, że postąpiliśmy dobrze. Mamy kilku środkowych obrońców, Toni Rudiger wszedł do składu, więc chcesz, aby piłkarze trzymali odpowiedni poziom.

– Thiago podniósł poziom gry naszej obrony, jednak po każdym meczu musimy mu się przyglądać z powodu na jego wiek.

Silva prawdopodobnie będzie już dostępny na wtorkowe spotkanie Ligi Mistrzów.

Christian Pulisic

22-latek nadal zmaga się z kontuzją, której nabawił się podczas rozgrzewki przed meczem z Burnley. Pulisic został powołany do reprezentacji USA, jednak po kilku dniach powrócił do Cobham. Christian wznowił już treningi na których dobrze sobie radzi, jednak nie zobaczymy go w spotkaniu przeciwko Rennes.

Kai Havertz

Z powodu pozytywnego testu na COVID-19, Kai opuścił sobotni mecz. Jednak całkiem prawdopodobne jest, że złapie kilka minut w jutrzejszym meczu.

– Liczę, że będę mógł z niego skorzystać. Trenuje od dwóch czy trzech dni i wygląda całkiem dobrze. Kai jest wysportowanym mężczyzną. Mam nadzieję, że poleci z nami na mecz z Rennes.

– Może otrzyma kilka minut, jednak nie wiem jak dużo. Przez dwa tygodnie był w domowej izolacji, ale wygląda, że jest w dobrej formie.

Źródło: football.london

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW