Gary Neville: Nie mogę się doczekać niedzielnego meczu - Chelsea24News
Gary Neville: Nie mogę się doczekać niedzielnego meczu
Gary Neville: Nie mogę się doczekać niedzielnego meczu

Gary Neville: Nie mogę się doczekać niedzielnego meczu

Już w najbliższą niedzielę czekają nas derby Londynu, Chelsea podejmie na własnym stadionie obecnego lidera Premier League, Tottenham.

Obie drużyny są w świetnej formie. Chelsea w ostatniej kolejce pewnie pokonała Newcastle, natomiast Spurs odnieśli zwycięstwo nad drużyną Pepa Guardioli.

Kilka słów o nadchodzącym widowisku zabrała legenda Manchesteru United, Gary Neville.

– Jestem podekscytowany niedzielnym meczem. To bardzo interesujący sezon. Początek sezonu dla The Blues nie był udany, jednak mają młodą drużynę i teraz wszystko zmierza w odpowiednim kierunku. Frank w pierwszych spotkaniach starał się znaleźć idealne ustawienie i mu się to udało. Drużyna wygląda na bardzo mocną.

– Czy to sezon gdzie Mourinho i Lampard będą nad innymi w wyścigu? Myślę, że Liverpool do nich dołączy, jednak nie teraz. Nie kiedy kontuzjowany jest Van Dijk. To jest właśnie ten „game changer”, od którego zależy naprawdę dużo.

Chelsea zmierzyła się już w tym sezonie z Tottenhamem w Pucharze Ligi Angielskiej. Mecz, nie wyłonił zwycięzcy, więc potrzebne były rzuty karne. Silniejsza okazała się drużyna Jose Mourinho.

Źródło: The Gary Neville Podcast

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW