Hoddle: Mount ma przewagę nad Grealishem - Chelsea24News
Hoddle: Mount ma przewagę nad Grealishem
Hoddle: Mount ma przewagę nad Grealishem

Hoddle: Mount ma przewagę nad Grealishem

Były menedżer Chelsea i selekcjoner reprezentacji Anglii wskazał dlaczego wychowanek The Blues powinien być wyżej w hierarchii drużyny Garetha Southgate’a niż Jack Grealish.

– Mamy kilka niesamowitych talentów. James Maddison, Jack Grealish… Phil Foden może wygryźć ich ze składu, jeśli będzie grał coraz więcej. Doświadczenie boiskowe jest kwestią fundamentalną.

– Selekcjoner na pewno ma przyszłościowe plany wobec Fodena. Grealish i Maddison również mają ogromny talent. Przewagą Masona Mounta nad tymi zawodnikami jest regularne granie w Lidze Mistrzów. Foden i Mount mają okazję grać przeciwko najlepszym zawodnikom na świecie.

– Istnieje ogromna odskocznia pomiędzy Premier League i poziomem reprezentacyjnym, tą odskocznią jest właśnie Liga Mistrzów.

Źródło: Evening Standard

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW