Julien Stephen: Chelsea udowodniła, że powalczy o Premier League - Chelsea24News
Julien Stephen: Chelsea udowodniła, że powalczy o Premier League
Julien Stephen: Chelsea udowodniła, że powalczy o Premier League

Julien Stephen: Chelsea udowodniła, że powalczy o Premier League

Już we wtorkowy wieczór Chelsea drugi raz zmierzy sięz Rennes w ramach czwartej kolejki Ligi Mistrzów.

Trener francuskiej drużyny, Julien Stephen ostrzegł swoich piłkarzy przed zawodnikami Chelsea, którzy są w świetnej formie, a także docenił francuskiego napastnika, Oliviera Giroud.

– Ich forma jest imponująca, stracili zaledwie kilka bramek, a strzelili o wiele więcej. Udowodnili, że w tym sezonie powalczą o tytuł Premier League.

– Mają wielu piłkarzy z zagranicy, którzy występują regularnie, a  są także, którzy nie grają zbyt wiele. To pokazuje jaką mają głębie składu i jak wartościową są drużyną.

– Giroud jest świetnym przykładem, jeśli chodzi o profesjonalizm. Możesz zobaczyć, że pomimo jego sytuacji, za każdym razem gdy wchodzi na boisko jest zaangażowany.

Źródło: L’Equipe

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW