Oficjalne oświadczenie Chelsea w sprawie powrotu kibiców na stadiony - Chelsea24News
Oficjalne oświadczenie Chelsea w sprawie powrotu kibiców na stadiony
Oficjalne oświadczenie Chelsea w sprawie powrotu kibiców na stadiony

Oficjalne oświadczenie Chelsea w sprawie powrotu kibiców na stadiony

Zarząd Chelsea za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej wydał oświadczenie w sprawie poruszonego niedawno tematu powrotu kibiców na stadiony. Poniżej znajdziecie pełną treść oświadczenia.

Chelsea Football Club z zadowoleniem przyjmuje wczorajsze oświadczenie premiera oraz Departamentu Kultury, Mediów i Sportu rządu Wielkiej Brytanii (DCMS) o powrocie kibiców na elitarne wydarzenia sportowe począwszy od 2 grudnia.

Ogłoszenie szerokiego trójstopniowego systemem restrykcyjnym COVID, który nastąpi po zakończeniu czterotygodniowej kwarantanny, oznacza, że ​​kibice klubów Premier League mogą powrócić w obszary niższego zagrożenia. Mowa tu o maksymalnie 4000 fanów, którzy będą mogli wejść na stadiony w lokalizacjach poziomu pierwszego (średni poziom alarmowania) i 2000 fanów w lokalizacjach poziomu drugiego (wysoki poziom alarmowania).

Chociaż obecne wytyczne oznaczają, że nie będziemy jeszcze w stanie wrócić do wypełnienia Stamford Bridge, klub wciąż pracuje nad planem ugoszczenia jak największej liczby fanów, tak aby było to jak najbardziej sprawiedliwie. Doceniamy cierpliwość naszych kibiców.

Chelsea FC nadal wspiera Premier League, pracujące nad porozumieniem w sprawie planu działania z DCMS oraz Sports Technology and Innovation Group. Plan dotyczy wydarzeń próbnych, które mogą pomóc wszystkim klubom Premier League w szybszym zwiększeniu wydajności zgodnie ze Sports Grounds Safety Authority, Organami bezpieczeństwa COVID i nie tylko.

Prezes Chelsea – Bruce Buck powiedział:

– Jestem pewien, że nasi kibice podobnie do klubu z zadowoleniem przyjmują ten rozwój zdarzeń i będą kontynuować współpracę z Premier League i DCMS nad ich bezpiecznym powrotem na Stamford Bridge.


Źródło: Chelsea FC

O autorze

Borys Francuz

Druga najważniejsza osoba na portalu Chelsea24News, zaraz po Bogu.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW