Tomori odejdzie zimą na wypożyczenie? - Chelsea24News
Tomori odejdzie zimą na wypożyczenie?
Tomori odejdzie zimą na wypożyczenie?

Tomori odejdzie zimą na wypożyczenie?

Początek sezonu 2020/21 do udanych na pewno nie może zaliczyć Fikayo Tomori, który w tej kampanii w barwach The Blues wystąpił zaledwie w trzech spotkaniach, z czego dwa mecze w ramach Carabao Cup. 

Po transferze Thiago Silvy, mogło się wydawać, iż klub ze Stamford Bridge opuści jeden ze stoperów The Blues, a najgłośniej mówiło się o potencjalnym transferze definitywnym Antonio Rudigera lub wypożyczeniu Fikayo Tomoriego do jednego z klubów z Premier League, do czego finalnie nie doszło.

Frank Lampard w tym momencie ma do dyspozycji aż pięciu stoperów, co na pewno jest sporym komfortem dla menadżera, jednak niezadowoleni na pewno z tej sytuacji mogą być rezerwowi, którzy nie otrzymują zbyt wielu szans na zaprezentowanie swoich umiejętności na boisku.

Tomori ma być niezadowolony ze swojej aktualnej sytuacji w klubie, w związku z czym możemy spodziewać się jego wypożyczenia podczas zimowego okienka transferowego. Lampard ma być wielkim fanem umiejętności Fikayo, w związku z czym, sprzedaż młodego Anglika jest wykluczona, a w grę wchodzi jedynie wypożyczenie.

Klub ze Stamford Bridge najprawdopodobniej nie będzie robił problemów Tomoriemu z odejściem na wypożyczenie podczas nadchodzącego okna transferowego, a ten ruch poprze sam menedżer Chelsea.

Źródło: The Telegraph

O autorze

Avatar

Zagorzały fan Chelsea, który uwielbia narzekać na wybory personalne naszego ukochanego trenera.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW