Fiabema zadebiutuje jeszcze w tym sezonie? - Chelsea24News
Fiabema zadebiutuje jeszcze w tym sezonie?
Fiabema zadebiutuje jeszcze w tym sezonie?

Fiabema zadebiutuje jeszcze w tym sezonie?

Bryan Solhaug Fiabema dołączył do drużyny młodzieżowej Chelsea na początku tego roku. Mimo jego bardzo młodego wieku, już trenował z pierwszym zespołem.

Tore Andre Flo, trener techniczny Chelsea wypowiedział się o swoim rodaku.

– To był dość trudny czas, jednak poradził sobie bardzo dobrze. Jest to imponujące.

– To była trudna rywalizacja, ale on zrobił bardzo duży krok. Większy, niż myśleliśmy. Bardzo wcześnie ugruntował swoją pozycję w Chelsea U-23. Myśleliśmy, że będzie potrzebował więcej czasu.

Jak twierdzi norweska telewizja VG, Fiabema prawdopodobnie zostanie wypożyczony na kilka sezonów, zanim zacznie grać w pierwszym zespole.

O 17-latku wypowiedział się również jego agent, Imo El Hammichi.

– Po pierwszym treningu  powiedział, że rady Franka Lamparda i uwagi, którą mu poświęcił nigdy nie otrzymał w Norwegii. Świadczy to o Lampardzie i o nadziei, jaką pokłada w Bryana.

Menedżer „The Blues” przedstawił swoją opinię o zawodnikach akademii

– Zawsze bardzo wierzyłem w zawodników, którzy przychodzą do akademii i uważam, że niektórzy z nich wystąpią w pierwszym zespole jeszcze w tym sezonie.

– Niektórzy ludzie twierdzą, że młodzi zawodnicy nie mają szansy u mnie zagrać. Wystarczy spojrzeć na Abrahama, Jamesa i Mounta i zobaczyć że to nieprawda.

– Ważne jest to, aby piłkarze akademii czuli, że podnoszą poprzeczkę. Moim zadaniem jest wybieranie najlepszych zawodników i zabieranie ich na mecze. Ja wybieram zawodników, a to oni muszą pokazać, że są wystarczająco dobrzy.

Źródło: Sport Witness

O autorze

Avatar

Nazywam się Patryk, mam 16lat. Mieszkam w woj. mazowieckim. Interesuję się piłką nożną, muzyką (zarówno słuchanie jak i od strony technicznej) oraz motoryzacją. Oprócz Chelsea kibicuje również Realowi Madryt.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW