Hudson-Odoi: Mason ma świetny przegląd pola - Chelsea24News
Hudson-Odoi: Mason ma świetny przegląd pola
Hudson-Odoi: Mason ma świetny przegląd pola

Hudson-Odoi: Mason ma świetny przegląd pola

Skrzydłowy The Blues skomentował wygrany pojedynek z Rennes w Lidze Mistrzów, w którym zdobył bramkę na 1:0.

– W każdym meczu chce dawać z siebie wszystko. Gramy teraz bardzo dobrze. Nadal chcemy się rozwijać. Będziemy ciężko pracować, aby utrzymać formę. Zamierzam wykorzystać każdą otrzymaną szansę poprzez strzelanie bramek i asystowanie, a przede wszystkim granie dla drużyny. Jestem szczęśliwy z powodu wygranej.

– Znam Masona, pracuje bardzo ciężko i świetnie presuje w środku pola. Kiedy przejął piłkę, wiedziałem, że muszę szybko wybiec na pozycje. Ma świetny przegląd pola. Wiedziałem, że mnie zauważy i tak też się stało. Posłał idealne podanie. Pozostało mi tylko wykończyć akcje. Cieszę się ze zdobytej bramki.

– Zakwalifikowanie się do fazy pucharowej jest niesamowite. Przed meczem wiedzieliśmy, że jeśli wygramy, to tego dokonamy. Cały czas mocno napieraliśmy. Nieszczęśliwie straciliśmy bramkę pod koniec spotkania, ale na szczęście udało nam się odrobić wynik. Jesteśmy podekscytowani.

Źródło: Chelsea Football Club

O autorze

Avatar

Kibicuje Chelsea od 2012 roku, preferuję zabłocone trekkingowe obuwie na górskim szlaku niż tony nadmorskiego piasku w butach, co prawdopodobnie jest spowodowane przeszłością w ZHP. Miłośnik polskiego rapu, a dokładniej wszelkiej zabawy słowem i wyrażania emocji w niekonwencjonalny sposób, stąd zamiłowanie do takich tuzów jak Bisz czy VNM. Czarny humor i antyhumor ubrany w sarkazm jest dla mnie idealną kompozycją, dlatego też jestem wielkim fanem takich produkcji jak "The Office" czy "South Park".

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW