Joe Cole: Obok Van Dijka, to Silva jest najlepszym obrońcą - Chelsea24News
Joe Cole: Obok Van Dijka, to Silva jest najlepszym obrońcą
Joe Cole: Obok Van Dijka, to Silva jest najlepszym obrońcą

Joe Cole: Obok Van Dijka, to Silva jest najlepszym obrońcą

Z biegiem kolejnych spotkań, wiele osób zmienia zdanie co do gry Thiago Silvy. Wielu skreślało go głównie przez wiek, jednak Brazylijczyk udowodnił, że to tylko liczba.

Jedną z takich osób jest Joe Cole, który nie spodziewał się takiej formy 36-latka. Właśnie z powodu wieku nie dawał on dużych szans na udany pobyt, jednak teraz nie może przestać go chwalić. Dodatkowo Cole uważa, że obok Van Dijka to właśnie Silva jest najlepszym obrońcą w Premier League.

– Niewiarygodne. Kiedy przychodził, wiedziałem, że jest jednym z najlepszych obrońców obecnych czasów, jednak kiedy masz 36 lat, zaczynasz się trochę martwić. Dla graczy w takim wieku Premier League jest niezwykle trudna.

– Nie sądzę, by ktoś był taki jak on, ale oprócz Van Dijka, to on jest najlepszy w lidze. Dla Rudigera, Zouma czy Christensena to właśnie Silva wyznacza standardy gry.

– To właśnie poziom jaki chcesz prezentować, gdy jesteś w gronie najlepszych obrońców na świecie.

Źródło: Football London

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW