Thiago Silva rozpoczął rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu - Chelsea24News
Thiago Silva rozpoczął rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu
Thiago Silva rozpoczął rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu

Thiago Silva rozpoczął rozmowy w sprawie przedłużenia kontraktu

Brazylijczyk wraz ze swoim agentem rozpoczęli rozmowy z działaczami Chelsea na temat przedłużenia kontraktu.

Po spędzeniu ośmiu lat na Parc des Princes Brazylijczyk opuścił Francję i przeniósł się na Stamford Bridge. Silva związał się roczną umową z opcją przedłużenia kontraktu o kolejny rok.

Według TuttoMercatoWeb, 36-latek wraz ze swoim agentem jest w zaawansowanych rozmowach z zarządem. Silva prezentuje wysoką formę od początku sezonu, więc przedłużenie umowy nie powinno być dla nikogo większą niespodzianką.

Wraz z Edouardem Mendym i Benem Chilwellem po przybyciu do Chelsea, są jedną z najlepszych defensyw w lidze. Silva swoim doświadczeniem pomaga, a także uczy młodszych kolegów, dzięki czemu niesamowicie prezentuje się również Kurt Zouma. W niedawnym spotkaniu z Sheffield, Brazylijczyk zdobył swoją debiutancką bramkę dla The Blues.

Źródło: TuttoMercatoWeb

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW