Wnioski po meczu z Rennes - Chelsea24News
Wnioski po meczu z Rennes
Wnioski po meczu z Rennes

Wnioski po meczu z Rennes

Chelsea pozostaje liderem w swojej grupie Ligi Mistrzów po tym jak wygrała wyjazdoowy mecz z Rennes 1:2. Zapraszam Was na wnioski z tego spotkania.

  1. Mason Mount wcielił się wczoraj w pomocnika pod trzema postaciami. Był wszędzie, a jego asysta do Calluma była fenomenalna, aż się przypomniały zagrania Fabregasa. Młody Anglik zyskuje niesamowitą formę
     
  2. Alvaro MorataTimo Werner znowu marnuje doskonałe sytuacje. Niestety ale skuteczność u Niemca szwankuje, a co za tym idzie – pewność siebie po tych sytuacjach, ponieważ znika na kilka minut. Do poprawy, ponieważ jak wykorzysta swoje możliwości to będzie królem strzelców w lidze i to ze sporą przewagą.
  3. Świetną informacją jest to, że rezerwowy Giroud dał to, czego oczekiwał od niego Lampard – zdobył bramkę. Cieszy, że Chelsea ma dwóch napastników w osobach Abrahama i Giroud, którzy potrafią zdobywać ważne bramki i to robią.
  4. GENIALNA postawa Mendy’ego. Znowu był cudowny, mimo że nie zachował czystego konta to jednak Rennes mocno napierało momentami na bramkę, ale Ed był tam gdzie być powinien.
  5. Odpoczynek Kante przed meczem ze Spurs może być kluczowy. Widać było jednak, że Jorginho nie daje tyle tempa naszej grze co Francuz.
  6. Słaba postawa Chilwella. Nie był sobą Anglik, a może to tylko złudzenie, ponieważ jego ostatnie występy były wspaniałe. Teraz jednak Ben nie wszedł na poziom, do którego nas przyzwyczaja.

O autorze

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW