Edouard Mendy: Dołączyłem do świetnego klubu i dobrze się tu czuję - Chelsea24News
Edouard Mendy: Dołączyłem do świetnego klubu i dobrze się tu czuję
Edouard Mendy: Dołączyłem do świetnego klubu i dobrze się tu czuję

Edouard Mendy: Dołączyłem do świetnego klubu i dobrze się tu czuję

Po dołączeniu do Chelsea, Senegalczyk błyskawicznie wbił się do pierwszego składu i z meczu na mecz prezentuje wysoki poziom.

Po zastąpieniu Kepy na bramce, Mendy w 10 spotkaniach, 7 razy zachował czyste konto. Senegalczyk dołączył do Chelsea latem za około 21 milionów funtów. Z powodu tak niskiej ceny, nie stawiano wobec niego wysokich wymagań, jednak nikt nie spodziewał się takiej gry.

Edouard opowiedział o swoich początkach w klubie, jak porozumiewa się z kolegami oraz zabrał kilka słów na temat niedzielnego spotkania.

– Kurt i Thiago rozmawiają po francusku, co jest dla mnie ułatwieniem. Jednak z innymi porozumiewam się równie dobrze, co bardzo mnie cieszy.

– Dołączyłem do świetnego klubu. Naprawdę dobrze się tutaj czuję. Poznałem wszystkich i się z nimi związałem, co bardzo pomaga nam boisku. Kiedy tu przyszedłem, każdy robił wszystko, aby pomóc mi zintegrować się z innymi. Piłkarze, sztab, wszyscy podali mi pomocną dłoń.

– Teraz naszym zadaniem jest zagranie dobrego meczu w niedzielę przeciwko Tottenhamowi. Nie myślę o niczym innym. Chcemy utrzymać naszą serię i aby to zrobić, musimy pokazać najwyższy poziom, zarówno na treningach jak i na boisku.

Źródło: Football London

O autorze

Lukasz Tryka

Kibicuję Chelsea od pamiętnego finału w 2012 roku. Za każdym razem wspieram trenera i piłkarzy jak tylko mogę. Futbol to moja pasja i cieszę się, że mogę działać na rzecz tak wielkiej społeczności. Lubię poznawać coraz to nowsze rzeczy oraz mieć wiele nowych zajawek. Kibicuję też kilku innym klubom jak Real Madryt czy Southampton. Jestem uczniem klasy maturalnej w liceum. Pozdrawiam!

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW