Giroud: Jestem szczęśliwy, lecz muszę porozmawiać z Lampardem - Chelsea24News
Giroud: Jestem szczęśliwy, lecz muszę porozmawiać z Lampardem
Giroud: Jestem szczęśliwy, lecz muszę porozmawiać z Lampardem

Giroud: Jestem szczęśliwy, lecz muszę porozmawiać z Lampardem

Po wygranym meczu przeciwko Rennes w ramach Ligi Mistrzów, Giroud oznajmił w wywiadzie dla Telefoot, że chce być kimś więcej niż tylko trzecim napastnikiem dla Franka Lamparda.

– Musimy cieszyć się z tego, co mamy. Osobiście jestem trochę sfrustrowany, że w ten weekend grałem tylko 6 lub 7 minut. Oczywiście fajnie jest mieć możliwość gry przez 25 minut, czyli cztery razy dłużej, ale nadal będę starał się otrzymywać więcej minut na boisku.

– Myślę, że będę musiał porozmawiać z Frankiem. Aktualnie w pełni oddaje się klubowi i sukces drużyny jest dla mnie ważniejszy niż moje osobiste uczucia. Jestem zawodnikiem Chelsea i chcę dalej tutaj grać. Na razie muszę obserwować czy trener daje mi wystarczająco dużo gry, jednakże nie martwię się o to, ponieważ rok temu sytuacja wyglądała podobnie. Wierzę, że będę dostawał szanse i zrobię wszystko, by wrócić silniejszym.

 

Źródło: TribalFootball

O autorze

Avatar

Pasjonat gotowania, podróżowania, akwarystyki i sportu we wszelkiej postaci. Lubię grać w piłkę nożną jak i ręczną, relaksować się w domu i dobrze zjeść.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X