Kepa z zielonym światłem na wypożyczenie w styczniu - Chelsea24News
Kepa z zielonym światłem na wypożyczenie w styczniu
Kepa z zielonym światłem na wypożyczenie w styczniu

Kepa z zielonym światłem na wypożyczenie w styczniu

Kepa Arrizabalaga powinien szukać nowego klubu od stycznia – taką informację otrzymali agenci hiszpańskiego bramkarza od działaczy klubu ze Stamford Bridge.

Włoski ekspert transferowy Fabrizio Romano – Chelsea poinformowało agentów 26-latka o tym że powinni szukać dla niego klubu. Hiszpan miałby spędzić w nim drugą połowę sezonu na zasadzie wypożyczenia.

Kepa stracił miejsce w podstawowym składzie The Blues na rzecz Edouarda Mendy’ego. Senegalczyk został pozyskany w letnim okienku transferowym i od razu stał się podstawowym graczem w ekipie Franka Lamparda. Kepa w wyniku swoich słabych występów nie może być też pewny wyjazdu na przyszłoroczne EURO. Luis Enrique wyżej ceni sobie umiejętności Davida De Gei oraz Unaia Simona.

Chętnych na zakup Hiszpana na ten moment brak. W związku z tym Chelsea liczy na półroczne wypożyczenie swojego gracza w zimowym okienku transferowym. Wypożyczenie to miałoby odbudować Kepę i podnieść jego wartość rynkową.

Działacze Chelsea widzą w wypożyczeniu Kepy szansę na wzmocnienie swojej pozycji negocjacyjnej przed sprzedażą bramkarza latem 2021 roku.

Źródło: Tribal Football

O autorze

Avatar

Jestem Paweł, interesuję się praktycznie każdym możliwym sportem jaki istnieje, lecz piłka nożna ma zawsze pierwsze miejsce w serduszku :) Koneser niższych polskich lig, im niższa tym ciekawsza.

Related posts

Korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe, wobec czego prosimy o to, abyś wyłączył program blokujący reklamy.

Strona dzięki czemu może się utrzymywać, a my możemy tworzyć ten portal i rozwijać się jako społeczność!

X
Chelsea24News

FREE
VIEW